Jak wybierać dodatki ślubne, aby uzyskać doskonały wygląd ślubny

Jak wybierać dodatki ślubne, aby uzyskać doskonały wygląd ślubny

Skąd wziąć akcesoria do włosów?
Suknia ślubna jest najważniejszym aspektem całej ślubnej kreacji, dlatego najlepiej jest wybrać sukienkę przed rozpoczęciem wybierania akcesoriów do włosów, aby upewnić się, że pasują. Styl i kontur Twojej sukni, kolor i ogólny wygląd pomogą Ci znaleźć idealne ślubne akcesoria do włosów. Kiedy przymierzasz sukienkę, rób zdjęcia wszystkich drobiazgów, które chcesz dopasować do swoich akcesoriów. Poza suknią ślubną, uczesanie próbne jest również dobrym pomysłem, aby zobaczyć, jaką fryzurę chciałabyś w danym dniu, i aby upewnić się, że czujesz się komfortowo z tym, jak nakrycie głowy będzie spełniało swoją funkcję i jak będzie dopasowane. Możesz poprosić swojego fryzjera o jego / jej sugestie dotyczące wyboru akcesoriów do włosów.

Srebrna czy złota biżuteria?
Odcień koloru nakrycia głowy powinien uzupełniać kolor Twojej sukni.Złota biżuteria staje się coraz bardziej popularna i zazwyczaj pasuje do sukienek w kolorze szampańskim i złotym. Srebro jest zawsze bardzo popularne i pasuje doskonale do sukienek białych i  koloru kości słoniowych.  Jeśli Twoje akcesoria do włosów mają metalowe elementy, idealnie dopasuj je do swojej biżuterii.

Czy muszę zapuścić długie włosy, aby nosić akcesoria do włosów?
Odpowiedź brzmi: oczywiście nie. Wiele ślubnych akcesoriów do włosów może wyglądać równie fantastycznie na krótkich włosach. Panny młode z krótkimi włosami często czują się bardzo dobrze w czymś odmiennym. Mogłabyś wybrać korzystne, pełne, w kształcie obręczy nakrycie głowy lub piękne pnącza przywiązane wstążkami na końcach.

Co powiesz na kupowanie akcesoriów jako prezentów dla druhny?
Idealny prezent dla druhny to coś, co dziewczyny mogą nosić / używać w dniu Twojego ślubu, biżuteria i akcesoria do włosów są idealnym rozwiązaniem. Możesz dopasować ten wizerunek do własnego lub wybrać coś, co będzie uzupełnieniem ich sukienek. Weź pod uwagę, że Twoje druhny mogą mieć różne długości / kolor włosów, więc poszukaj czegoś, co będzie pasować i sprawi, że wszystkie druhny będą szczęśliwe!

Jaki rodzaj ślubnych akcesoriów do włosów wybrać?
Z tak wieloma wspaniałymi akcesoriami do włosów dostępnymi dla panien młodych, skąd wiesz dokładnie, jaki rodzaj akcesoriów do włosów wybrać? Oto podstawowe zestawienie Twoich opcji:

  • Korona i Tiara – Możesz nosić je samodzielnie lub z welonem, opaski na głowę i tiary mogą doskonale współgrać z każdym stylem, w tym z włosami rozpuszczonymi oraz do połowy lub całkowicie upiętymi do góry. Wybierz delikatny, subtelny wygląd, aby uzyskać bardziej tradycyjny styl lub wytworny wizerunek, jeśli marzysz o bajkowym ślubie.
wedding-accessories-photo-crown-tiara

  • Grzebienie do włosów – grzebienie do włosów różnią się rozmiarem i kształtem oraz wyglądają oszałamiająco we włosach, które zostały stylizowane na updo. Jeśli zakładasz welon, może on być przymocowany na oddzielnym grzebieniu, umożliwiając jego usunięcie po zakończeniu ceremonii. Grzebienie do włosów są zdecydowanie najbardziej popularnym wyborem wśród panien młodych.
wedding accessories hair combs
  • Winorośla we włosach – idealne do romantycznego lub boho eleganckiego wyglądu, winorośla we włosach można wyginać i manipulować w różne kształty, aby podkreślić każdą fryzurę. Skręć winorośl z tyłu delikatnej plecionki updo, wokół ślubnego koku, na czubku głowy jak opaskę.
bride accessories hair vines
  • Szpilki do włosów – najlepsze w updo lub do połowy zebranej, do połowy rozpuszczonej stylizacji, szpilki do włosów są bardziej subtelne i można je nosić w kierunku tyłu głowy, co jest idealne dla panien młodych noszących wyróżniającą się biżuterię. Jeśli wolisz coś prostego i subtelnego, co pomoże utrzymać włosy w jednym miejscu, rozważ tę opcję.
bride-hair-pins-photo